4 сәуір күні “Қостанай индустриалды-педагогикалық” колледжінде психологиялық-педагогикалық пәндер ПЦК апталығы ” біз әр түрліміз, бірақ біз біргеміз!”

Толеранттылықты қалыптастыру, колледждің тарихы мен дәстүріне баулу, колледж ардагерлеріне құрмет көрсету мақсатында АШМ-19, ФК-21, СР-20, СР-21, ЗУ-20, СӨП-ПО-21 топтарының студенттері іс-шараға белсенді қатысты. Шақырылды: колледжде 45 жыл жұмыс істеген Қазақстанның еңбек сіңірген жаттықтырушысы Чудновский Николай Михайлович ,сондай-ақ колледждің “әлеуметтік жұмыс” мамандығының түлегі Вагин Юрий Павлович. Қонақтар студенттік өмір туралы естеліктерімен бөлісті, КИПК педагогтарының олардың кәсіби қалыптасуындағы маңызды рөлін атап өтті. Іс-шараны АШМ-19 3 курс студенті Азатов Али, ФК-21 1 курс студенті Кукубаева Асем жүргізді. Шара барысында Сахаутдинова Фанзирияның орындауында “жақсылық туралы”, Котимханова Назерке орындауында “Алтын дән”, Бегалова Аружан француз тілінде “Je veux” әнін орындады, құрамында Бегалов Аружан, Ақордада дует Озимов Данил мен Первунецких Данилдің орындауында “До скорой встречи” әні шырқалды, Журавлева Яна, Оборовская Анастасия, Анциферова Татьяна бар “Нәрік” би ұжымы өнер көрсетті. Іс-шара соңында топ студенттері “толеранттылық ағашын”қалыптастырды. Іс-шараны арнайы пәндер оқытушысы Аханова Алия Мурзалеевна ұйымдастырды.