Кәсіптік бағдар беру жұмысы кең ауқымға ие болады

Кәсіптік бағдар беру жұмысы кең ауқымға ие болады: “өскелең ұрпақ болашақ мамандықты таңдауға саналы түрде қарауы керек….”–Қазақстан Республикасының Президенті Қ.К. Тоқаевтың”сындарлы қоғамдық диалог-Қазақстанның тұрақтылығы мен өркендеуінің негізі” Жолдауы. Кәсіби бағдар беру мақсатында Ұзынкөл ауданында “PRO-болашақ” форумы өтті, ол ауданның барлық түлектерін жинады. Қостанай индустриалды-педагогикалық колледжі форумда шеберлік сыныптарын ұсынды: ПР – 20 студенті Котов Михаил роботтың 1,5 минут ішінде кубик –рубикті қалай жинайтынын көрсетті, бұл оқушылар арасында ғана емес, барлық қатысушылар арасында үлкен қызығушылық тудырды.  Тахеометр аспабының жұмысын “Жерге орналастыру” мамандығының студенті ЖО-20 Озимов Данил ұсынды.