Психологиялық қызметі

Колледждің әлеуметтік-психологиялық қызметі – қолайлы психологиялық ахуалды қалыптастыруға және студенттерге психологиялық қолдау көрсетуге бағытталған жүйе. Психологиялық қызметтің басты міндеттерінің бірі – студенттердің жеке басын зерделеу, командаға бейімделуге көмектесу, құрдастарымен және мұғалімдермен қарым-қатынас жасау.
Психологиялық қызметтің мақсаты – студенттердің жалпы және психологиялық-педагогикалық мәдениетін көтеру, практикалық көмек көрсету, мұғалімдердің психологиялық-педагогикалық құзыреттілігін арттыру, адамның психологиялық сипаттамаларын, біртұтас көзқарасың қалыптастыру.
Психологиялық көмек кабинетінде психолог Хворова Ольга Сергеевна жұмыст істейді. Колледждің студенттері мұнда өтініш бере алады және білікті психологиялық көмек ала алады. Мұнда сізде пайда болған психо-эмоционалды жүктемелерді қалай жеңуге болады, олардың мүмкіндіктерін барабар бағалайды, олардың іс-әрекеттерінің салдарын болжайды, мақсатқа жетудің ең жақсы жолдарын табуға және өмірдегі қиындықтарды еңсеруге көмектеседі

Колледждің сенім телефоны: 39-12-53.

foldПсихологическая помощь

foldСОВЕТЫ ПСИХОЛОГА: Как подготовиться к экзамену?  fold
foldСОВЕТЫ ПСИХОЛОГА: Как вести себя в конфликтной ситуации?  fold
foldСОВЕТЫ ПСИХОЛОГА: Ваши действия в случае предложения или вымогательства взятки  fold